Привітання міського голови!

27.06.2012, 13:44

Шановні комсомольчани!

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон нашої Вітчизни увійшов у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані Конституцією права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

Сьогодні нам усім потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зрілими змінами. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров`я, честь і гіднсть, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою.

Конституція – одна для всіх. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, добробуту і затишку в родинах, успіхів у праці, творчого натхнення, віри в краще майбутнє. Сподіваймося на краще та разом будуймо нову Україну, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою. 

Міський голова Сергій Супрун