Інформує міська санепідстанція

26.07.2012, 16:37

Яку воду п’ють комсомольчани?

За період з 16.07.2012 по 20.07.2012р. фахівцями міськСЕС було відібрано 5 проб питної води з комунального водопроводу для дослідження на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники. За даними лабораторних досліджень всі проби води відповідають вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
Було відібрано 2 проби річної води з місць відпочинку населення на воді на затоці «Барбара» та по вул..Конституції для дослідження на санітарно-хімічні та бактеріологічні показники. За даними лабораторних досліджень річна вода не відповідає по санітарно-хімічним показникам, а саме: запаху, мутності, кольоровості, прозорості, розчинному кисню. По бактеріологічним показникам річна вода відповідає вимогам санітарного законодавства, збудників інфекційних захворювань не виявлено.

За даними лабораторних досліджень води з місця водозабору о.Річище було встановлено, що вода не відповідає за показниками: запаху та розчинного кисню. За бактеріологічними показниками відхилень від норми не було зареєстровано, збудників інфекційних захворювань не виявлено.