Інформація

3.08.2012, 15:45

Інформація щодо економічного розвитку міста Комсомольськ
за І півріччя 2012 року

Протягом останніх років в економіці міста Комсомольська простежується позитивна динаміка розвитку господарського комплексу. Про це свідчать такі факти: збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, відсутність боргів із виплати заробітної плати збільшення інвестицій в основний капітал тощо. Комсомольськ зберігає лідерські позиції серед міст Полтавської області.

Така тенденція продовжується і за 1 півріччя 2012 року.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 жовтня 2011 року № 375 кожного кварталу проводиться оцінка результатів діяльності державних адміністрацій і міськвиконкомів міст обласного значення. Відповідно до цієї оцінки наше місто посіло загальне 1 місце за результатами 1 півріччя  2012 року серед міст обласного значення та м. Полтава. Загальне місце визначалось після визначення рейтингу за окремими напрямами діяльності, такими як: «Економічний розвиток», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Державні фінанси», «Населення та ринок праці», «Житлово-комунальне господарство»,   «Рівень злочинності».

В таких сферах, як «Економічний розвиток»,  «Державні фінанси», «Населення та ринок праці», «Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність», «Житлово-комунальне господарство», «Захист прав дитини»  наше місто впевнено посіло 1 місто.

За напрямами «Споживчий ринок», «Рівень злочинності» місто Комсомольськ займає відповідно 3 та  3-5 місця.

 

Завантажити повний текст