прес-конференція міського голови

11.10.2012, 14:40

Міський голова С.А.Супрун провів прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ.

10 жовтня в малій залі виконкому міський голова Сергій Супрун провів прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації з приводу його участі в Дні Діалогу, який проводився Асоціацією міст України в рамках урочистих ювілейних заходів асоціації.

Як зазначив очільник міста, «День Діалогу» проводився 27 вересня  в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні» (ДІАЛОГ), який спільно реалізують USAID та Асоціація міст України. Метою заходу було налагодження співпраці та вироблення спільної позиції Уряду та Асоціації міст України у питаннях розвитку місцевого самоврядування, реформування законодавства, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

В урочистостях взяли участь близько 396 міських голів міст-членів АМУ з усіх областей України, народні депутати України, керівники парламентських комітетів, представники Кабінету Міністрів України, керівництво Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, експерти, науковці.

Під час заходу наголошувалось, що основним завданням місцевого самоврядування України на сьогодні є практичне втілення у життя кращих напрацювань наших міст та регіонів та впровадження європейських стандартів демократії.

В «День Діалогу» робочі групи працювали протягом дня паралельно, кожна за окремою тематикою: бюджетне забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування; житлово-комунальне господарство та енергозабезпечення територіальних громадах; служба в органах місцевого самоврядування; земельні відносини та містобудування; реалізація нового антикорупційного законодавства та законодавства про забезпечення доступу до публічної інформації.

За результатами роботи Дня Діалогу було прийнято звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо вирішення нагальних проблем місцевого самоврядування.

28 вересня відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річчя створення Асоціації міст України. В рамках цих заходів учасників зібрання вітав Президент України В.Ф.Янукович та вручив шістнадцятьом міським головам державні нагороди.

Сергій Андрійович також розповів про засідання регіональної АМУ, яке відбулось в Пирятині. На засіданні було поглиблено розглянуто тему молодіжної політики та активізації громади задля вирішення спільних проблем. Учасники зібрання побували на молокопереробному підприємстві АТ «Пирятинський сирзавод».