УПСЗН ІНФОРМУЄ

29.04.2015, 11:35

Внесені зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.

Під час видачі довідки посадова особа уповноваженого органу інформує особу, яка переміщується, про обов’язок повідомити протягом 10 днів відповідному територіальному підрозділу Державної міграційної служби (ДМС) про фактичне місце проживання, а також про зміну фактичного місця проживання або повернення до покинутого місця проживання.

Міграційною службою міста на зворотному боці довідки про взяття на облік переміщеної особи ставиться відмітка про фактичне місце проживання осіб.

Відомості про фактичне місце проживання у місті перевіряються шляхом відвідування переміщених осіб за зазначеними ними адресами. У разі, коли під час відвідування місця проживання відповідна особа відсутня, їй залишається повідомлення про необхідність у 10-денний строк звернутися до підрозділу ДМС для підтвердження факту проживання. Дані про непідтвердження зазначених у довідці відомостей про фактичне місце проживання надаються управлінню соціального захисту для прийняття рішення щодо зняття з обліку.

Підставою для відновлення на обліку переміщених осіб є наявність інформації територіального підрозділу ДМС про підтвердження їх фактичного місця проживання.

Таким чином, враховуючи нові вимоги законодавства:

  • усім переміщеним особам потрібно поставити у довідках про облік штамп з фактичним місцем проживання, для чого звернутись з копією паспорта до міграційної служби по вул. Добровольського, 6 (вт,чт, сб - з 8.00. до 12.00., ср, пт з 9.00. до 12.00).
  • також додатково через 6 місяців після видачі довідки окрім штампа міграційної служби довідка повинна мати подовження на наступні 6 місяців, для чого потрібно звернутися до управління соцзахисту (вул. Миру,29, 2 поверх з 8.00. до 17.00. перерва з 12.00. до 13.00.).

 Довідка без штампа міграційної служби та подовження УПСЗН не дійсна.

 Начальник УПСЗН
С.П.Чернявська