УПСЗН інформує

17.07.2015, 14:21

До уваги осіб, які перемістилися  з тимчасово окупованої території України та  районів проведення антитерористичної операції !


 15 червня 2015 року Кабінетом Міністрів України  прийнято постанову № 427, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 505 від 01.10.2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Внесеними змінами визначено публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» уповноваженим банком, який відкриває та обслуговує поточні рахунки, на які зараховується грошова допомога.

Всім  переміщеним особам,  які вже отримують адресну допомогу  для покриття   витрат   на  проживання,  в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг через   інші    банківські   установи  необхідно   звернутися   до установи уповноваженого банку у м. Комсомольську  ТВБВ  № 10016/068 АТ «Ощадбанк»  ( вул. Леніна,  54 )  для   відкриття    рахунку,   на   який   будуть   зараховуватися   кошти,  у разі продовження  зазначеної виплати на наступний шестимісячний термін.

 

 

 

 

Начальник УПСЗН                                                           С.П.Чернявська

 

Завантажити