Положення про міський конкурс вишиванок «Ми – українці!»

4.08.2015, 14:40

Шановні комсомольчани!

 

       Запрошуємо вас взяти участь у міському конкурсі вишиванок «Ми – українці!», присвяченому Дню Незалежності України.

 

Положення про проведення конкурсу

       Міський конкурс вишиванок «Ми – українці!» проводиться з метою збереження і використання вишиванки як унікального феномену культурного надбання українського народу та відзначення 24-ї річниці незалежності України.   

       Організаторами конкурсу є міська рада, відділ культури і туризму, ГО «Центр «РОДІС».

       Конкурс триває з 3 до 20 серпня 2015 року. До участі запрошуються всі бажаючі комсомольчани незалежно від віку і статі.

Переможці конкурсу будуть визначені за наступними номінаціями:

- краща чоловіча вишиванка;

- краща жіноча вишиванка;

- краща дитяча вишиванка;

- краща старовинна вишиванка;

- краща авторська вишиванка;

- найбільша родина у вишиванках;

- найстарший учасник у вишиванці;

- наймолодший учасник у вишиванці.

        Переможців конкурсу визначатиме журі під головуванням першого заступника міського голови Дмитра Бикова. До складу журі увійдуть представники відділу культури і туризму, історико-краєзнавчого музею, дитячої художньої школи, ГО «Центр «РОДІС», центральної публічної бібліотеки.

       Демонстрація вишиванок учасниками конкурсу, оголошення переможців та їх нагородження відбудеться під час міської акції «З Днем народження, Україно!», яка розпочнеться 24 серпня о 17.00 на Театральній площі.

       Для участі у конкурсі, необхідно з 3 серпня до 20 серпня (включно) надіслати на ел. адресу rodis.ngo@gmail.com фото учасника у вишиванці та описову презентацію. В описі-презентації слід зазначити прізвище, ім’я, по батькові та вік учасника, контактний номер телефону, а також описати історію появи цієї вишиванки у власному гардеробі.

       Комсомольчани, які бажають взяти участь у конкурсі вишиванок, але не мають доступу до комп’ютера або інтернету, можуть скористатися допомогою працівників читального залу центральної публічної бібліотеки, що знаходиться за адресою      вул. Миру, 22. Працівник бібліотеки безкоштовно сфотографує учасника у вишиванці, допоможе надрукувати описову презентацію та відправить все це листом на вказану ел. адресу.

       Фотографії та описи-презентації вишиванок усіх учасників міського конкурсу вишиванок «Ми – українці!» будуть публікуватися на сайті ГО «Центр «РОДІС» за посиланням http://www.rodis.org.ua/p/blog-page_7613.html

       Увага! Обов’язковою умовою участі в конкурсі є особиста присутність учасника на фінальній демонстрації вишиванок, що пройде 24 серпня о 17.00 на Театральній площі.

Тел. для довідок: 2-17-27,

моб. тел.: 09830967690.