Для працівників культури та майстрів народного мистецтва

10.11.2015, 08:20

9 листопада 2015 року в малій залі Комсомольського Палацу культури і творчості відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З професійним святом діячів культури привітали міський голова Сергій Супрун та перший заступник міського голови Дмитро Биков, вручили Подяки міського голови, квіти.

У вітальному слові Сергій Андрійович зазначив: «Це свято стосується й кожного з нас, адже всі ми – носії традицій, звичаїв Комсомольська, зрештою, країни, у якій ми живемо. Споконвіку пісня й танок, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі працюєте ви для людей». Міський голова відзначив досягнення творчих колективів міста, які дарують насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого міста, а й за межами області та країни. «Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток культури в місті. Переконаний, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля духовного розквіту рідного краю,» – наголосив Сергій Андрійович.

Перший заступник міського голови Дмитро Биков побажав усім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, натхнення та щастя, нових творчих проектів.

Ірина Зеленська, начальник відділу культури і туризму, прозвітувала про результати роботи галузі культури у 2015 році, привітала колег зі святом. Ірина Іванівна й директор КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» Олександр Меренков вручили колегам Грамоти відділу культури і туризму.

На адресу працівників культури і майстрів народного мистецтва прозвучали привітання від колективів управління праці та соціального захисту населення, міського відділу освіти, відділу фізичної культури та спорту, Центру дитячої та юнацької творчості.

А юні артисти із дитячих колективів ЦДіЮТ, Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, Дитячої музичної школи подарували гостям свята яскраві художні номери.