Вірич І.В.

Перевірка претендентів на посаду:

20 квітня 2015 року у Комсомольському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комсомольської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», кандидата, що тимчасово не працює.


 Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Вірич І.В. додаються.

 

Інформація щодо результатів проведення перевірки Вірич І.В.

 

19 червня 2015 року в Комсомольській міській раді завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Вірич Ірини Валентинівни, провідного спеціаліста - юрисконсульта Комсомольського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Комсомольської міської ради Полтавської області.

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 563, виконавчим комітетом Комсомольської міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Вірич Ірини Валентинівни.

 

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Вірич Ірини Валентинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».