Звіт про використання бюджетних коштів, зокрема за окремими бюджетними програмами

Паспорт набору даних

Ідентифікаційний номер

Найменування набору даних

Звіт про використання бюджетних коштів виконавчих органів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, зокрема за окремими бюджетними програмами

Опис змісту

Мова

українська

Формати

xlsx, xls, xml, pdf

Формат стиснення набору даних

zip

Дата і час першого оприлюднення набору даних

20.04.2016р.

Дата і час внесення останніх змін до набору даних

25.07.2019р. 14:30

Дата актуальності даних у наборі даних

Періодичність оновлення набору даних

Щоквартально

Ключові слова

Звіт, кошти

Гіперпосилання на набір даних

Розпорядник інформації

Виконавчі органи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Відповідальна особа

яка відповідає за оприлюднення інформації

Дикий Р.Б.

Електронна адреса відповідальної особи

sysinform@hp-rada.gov.ua

Зворотній зв'язок за адресою vykonkom@hp-rada.gov.ua

Завантажити набір даних

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).