14  листопада 2023 року на базі  ЦД та ЮТ відбувся І тур  обласних  змагань інтелектуальної гри "Дебати". У дебатах взяли участь шість команд закладів загальної середньої освіти, кожна у складі трьох учнів 9-11 класів. У відбіркових раундах учасники змагань дебатували на теми: «Соціальні мережі негативно впливають на молодь», у фіналі - «Більшість українських мігрантів після закінчення російсько-української війни повернуться на Батьківщину». У ході гри одна команда аргументовано стверджувала певну тезу, а інша – опонувала їй.       

За результатами гри журі визначило переможців:

І місце – команда «Кредо»  (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник Процюк Лариса);

ІІ місце – команда «Діалог»  (ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, керівник  Будко Марина);

ІІІ місце – команди:

  • «Реформатори» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник Рихлик Наталія);
  • «Без обмежень» (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка, керівник Шенкевич Ігор);
  • «ІQ» (СЗОШ І-ІІІ ступенів №4, керівник Кобеляцький Максим);
  • «Максимум» (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської, керівники Великодна Віра, Скрипник Світлана).

Гру відвідали міський голова Дмитро  Биков та заступник міського голови Надія Угнічева. Міський голова зазначив, що дебати були цікавими й корисними. Підкреслив важливість критичного мислення й аналізу в процесі розвитку й становленні особистості, розвитку суспільства в цілому. Зазначив, що істина як раз народжується в дебатах і запеклих дискусіях. Дмитро Биков вручив нагороди командам, керівникам, кращим спікерам гри. 

24-25 листопада команда «Кредо» з м. Горішні Плавні візьме участь у ІІ турі обласних змагань інтелектуальної гри «Дебати-2023».