Очікують своїх власників: у підрозділах Міграційної служби Полтавщини

зберігається більше 5 тисяч паспортних документів

 

Наразі у підрозділах Міграційної служби у Полтавській області зберігається більше 5 тисяч паспортних документів, з них близько 2 тисяч ID-карток та 3 тисячі закордонних паспортів, які очікують своїх власників.

Тому рекомендуємо громадянам, які нещодавно замовляли послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки чи закордонного паспорта, перевірити їх готовність за допомогою електронного сервісу ДМС «Перевірка стану оформлення документів»: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html.

Якщо паспорт уже готовий до видачі – просимо завітати до підрозділу Міграційної служби у Полтавській області, де подавали документи та отримати його.

Також на сьогодні працює механізм пересилання паспортів від одного територіального підрозділу міграційної служби до будь-якого в іншому регіоні України, а також через МЗС України до закордонних дипломатичних установ і розміщених за кордоном представництв Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Щоб отримати за кордоном паспортний документ, слід звернутися до закордонної дипломатичної установи України з заявою про отримання у країні перебування закордонного паспорта або внутрішнього паспорта у вигляді ID-карти. Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому цей документ оформлювався. Враховуйте, що отримання доставленого до дипломатичної установи документа здійснюється виключно за умови особистої присутності заявника або законного представника (для дітей віком до 16 років).

До відома. З початку 2024 року підрозділами Міграційної служби у Полтавській області оформлено понад 11 тисяч ID-карток та більше 20 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Виникли питання - в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

 

 

УДМС у Полтавській області