15 листопада Горішньоплавнівська громада попрощалася із загиблим солдатом Збройних сил України Андрієм Вікторовичем Чернею. З прощальним словом виступив міський голова Дмитро Биков: «Сьогодні в громаді сумна подія – ми проводжаємо в останню путь нашого земляка – солдата Збройних сил України Андрія Вікторовича Черню, який героїчно загинув, захищаючи свободу України.

Андрій народився 17 січня 1985 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів гімназії вступив до Комсомольського професійно-технічного училища № 15, яке закінчив у 2003 році й отримав професію «машиніст екскаватора». Після навчання у 2003-2004 роках проходив строкову військову службу в Збройних силах України. Із 2005 року по 2022 рік працював на Полтавському й Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах, спочатку помічником машиніста екскаватора, а згодом машиністом екскаватора в кар’єрі. Андрій Вікторович був справжнім професіоналом, чоловіком, відданим улюбленій справі, підприємству FERREXPO, на якому пропрацював 17 років.

30 серпня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 7 листопада  солдат Збройних сил України Андрій Черня героїчно загинув, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності нашої Батьківщини біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області. Пам’ять про його подвиг назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні! Героям слава!»

Андрій Вікторович Черня похований у Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».