17 серпня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь трьох бійців, які загинули за Україну. У прощальній промові очільник громади Дмитро Биков зазначив: «На фронтах жорстокої війни, яка кров’ю вписує імена героїв у новітню історію України, гинуть наші земляки – захисники Батьківщини, військові Збройних сил України, які боронять державність, волю, суверенітет, які виборюють нам життя. Сьогодні Горішньоплавнівська громада у скорботі схиляє голови перед світлою пам’яттю загиблих горішньоплавнівців.

Солдат Збройних сил України Коробка Іван Вікторович.

Народився Іван 7 лютого 2001 року в місті Комсомольську. Навчався у загальноосвітній школі №2, потім перейшов у першу школу, де закінчив 9 класів. Потім продовжив навчання в Політехнічному коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, де здобув кваліфікацію техніка-електромеханіка гірничого.

У 2020 році вступив до Інституту електричної інженерії та інформаційних технологій Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Іван активно займався спортом, зокрема плаванням. Кандидат у майстри спорту України, багаторазовий чемпіон Полтавської області, переможець змагань всеукраїнського рівня.

У лютому 2023 року пішов на військову службу за контрактом до Збройних сил України в полк «Азов», у третю окрему штурмову бригаду. Проходив військову підготовку у Великій Британії.

13 серпня 2023 року захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет Батьківщини, вірний військовій присязі, навідник штурмового батальйону солдат Збройних сил України Іван Коробка героїчно загинув біля населеного пункту Бахмуту Донецької області.

Солдат Збройних сил України Мед Віталій Володимирович.

Народився 25 липня 1983 року в місті Комсомольську. Навчався в загальноосвітній школі №2, 11 класів якої успішно закінчив у 2001 році.

У 2001-2006рр. здобував вищу освіту в Дніпропетровському університеті економіки і права за спеціальністю «Банківська справа».

Працював у ТОВ «Феррострой», а із 2017 року – на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті.

27 квітня 2023 року мобілізований на російсько-українську війну.

7 серпня 2023 року мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну, її свободу і незалежність стрілець-санітар механізованого батальйону солдат Збройних сил України Віталій Мед героїчно загинув поблизу населеного пункту Приютне Запорізької області.

Старший солдат Збройних сил України Романов Сергій Іванович.

Народився Сергій Романов 28 вересня 1978 року в селищі Бірюково Луганської області.

У 1995 році закінчив середню школу селища Бірюково.

У 1996-1998рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім військова служба за контрактом у прикордонних військах.

У 2014 році виїхав до міста Коростишева Житомирської області, займався підприємницькою діяльністю.

У 2018 році переїхав до Горішніх Плавнів. Працював у НВП «Фероліт», а потім за кордоном.

Із початком повномасштабного вторгнення, як справжній патріот, повернувся в Україну.

3 квітня 2022 року мобілізований на російсько-українську війну.

11 серпня 2023 року від поранень, отриманих під час оборони держави та стримування збройної агресії російської федерації, старший стрілець-оператор штурмового батальйону старший солдат Сергій Романов відійшов у безсмертя у Дніпровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова.

Вічна і світла пам’ять про подвиги Івана Коробки, Віталія Меда, Сергія Романова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!»

Героям Слава! Івана Вікторовича Коробку, Віталія Володимировича Меда, Сергія Івановича Романова поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».