24 серпня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася зі Скорняковим Володимиром Миколайовичем, бійцем ЗСУ.

Міський голова Дмитро Биков сказав прощальне слово: «Сьогодні в День Незалежності України так сталося, що ми проводжаємо в останню путь нашого земляка солдата Збройних сил України Скорнякова Володимира Миколайовича. Народився Володимир 7 квітня 1970 року в селі Горби Глобинського району Полтавської області. Після закінчення 8 класів нашої загальноосвітньої школи № 3 навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі № 15,  де здобув кваліфікацію машиніста бурового станка. У 1988 році розпочав свою трудову діяльність за спеціальністю на буровій дільниці Дніпровського рудоуправління Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. У 1988-1990 роках проходив строкову військову службу. Після служби повернувся на комбінат, де працював до 2008 року. Потім тривалий час працював на підприємстві «МАГ».

9 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 20 серпня 2023 року при виконанні службових обов’язків, вірний військовій присязі, солдат Збройних сил України Володимир Скорняков відійшов у вічність у селі Барвінівці Запорізької області. Вічна й світла пам’ять про Володимира Скорнякова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Скорнякова Володимира Миколайовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».