9 лютого 2023 року Горішньоплавнівська громада попрощалася із захисником Батьківщини Віктором Валентиновичем Колісником. Міський голова Дмитро Биков у скорботній промові сказав: «У битві за Батьківщину ми втрачаємо наших героїв. І сьогодні ми проводжаємо за межу вічності нашого земляка, солдата Збройних сил України Віктора Валентиновича Колісника. Народився Віктор 12 червня 1997 року в селі Салівці. Після закінчення навчання в Салівській загальноосвітній школі, у 2014 році вступив до Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету, де здобув кваліфікацію «технік (механік) авіаційний з експлуатації повітряних суден». Практику проходив на відомому Запорізькому заводі «Мотор Січ». У 2017 році пішов працювати на дочірнє підприємство  «Ферротранс». У 2018-2019 роках проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. 21 травня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. Маючи технічну освіту та певний досвід роботи, в армії Віктор швидко опанував складну військову спеціальність – майстра обслуги артилерійської батареї. 3 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, солдат Збройних сил України Віктор Колісник героїчно загинув у районі міста Бахмута Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Віктора Колісника назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Поховали солдата Збройних сил України Віктора Колісника з військовими почестями на кладовищі с.Салівки Східного старостинського округу.