08 лютого Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого бійця - сержанта Національної гвардії України Едуарда Сергійовича Мирошниченка. Очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Наші бійці щодня захищають рідну землю від ворога. Сьогодні ми зі скорботою прощаємося із земляком, сержантом Національної гвардії України Мирошниченком Едуардом Сергійовичем. Народився Едуард 31 жовтня 1995 року у м. Комсомольську. Закінчив 9 класів загальноосвітньої школи в Григоро-Бригадирівці. Із 2011 по 2014 рік навчання у Дніпродзержинському коледжі фізичного виховання за спеціальністю «Фізична культура і спорт». На педагогічній практиці був в Горішньоплавнівській загальноосвітній школі № 3. У 2015-2017 рр. проходив строкову військову службу в Національній гвардії України. У 2016-2018 рр. захищав незалежність і територіальну цілісність України на Сході. У лютому 2016 року нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». У 2019 році успішно закінчив магістратуру Полтавського національного педагогічного університету за спеціальністю «Фізична культура і спорт». Потім працював у Польщі, Чехії. З початком повномасштабної війни Едуард, як справжній чоловік, патріот, повернувся з-за кордону і знову став на захист Батьківщини. Сержант окремого загону спеціального призначення Національної гвардії України Едуард Мирошниченко героїчно загинув у районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Едуарда Мирошниченка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Едуарда Сергійовича Мирошниченка поховали з військовими почестями на кладовищі в Григоро-Бригадирівці.