Сьогодні, 28 березня, на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» Горішньоплавнівська міська територіальна громада поховала загиблого солдата Збройних сил України Іваненка Вячеслава Вікторовича. Очільник громади міський голова Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Захищаючи територіальну цілісність і суверенітет нашої держави, загинув наш земляк – солдат Збройних сил України Іваненко Вячеслав Вікторович. Народився Вячеслав 16 липня 1980 року в місті Комсомольську. Навчався в загальноосвітній школі №6. Із дитинства займався футболом, був одним із найкращих гравців серед молодих вихованців футбольного клубу «Гірник-Спорт». Згодом Вячеслав став професійним водієм, працював на підприємствах міста. 26 лютого 2022 року з перших днів повномасштабного вторгнення Вячеслав добровольцем пішов на російсько-українську війну. 22 березня 2023 року під час виконання службових обов’язків, вірний військовій присязі, солдат Збройних сил України Вячеслав Іваненко героїчно загинув біля населеного пункту Авдіївка Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Вячеслава Іваненка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!