13 вересня 2023 року Горішньоплавнівська громада попрощалася із земляком, захисником Батьківщини Сергієм Миколайовичем Бугуєвим. Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Жорстока війна забрала життя у нашого земляка, 42-річного солдата Збройних сил України Бугуєва Сергія Миколайовича.

Народився Сергій 9 лютого 1981 року в селі Обізнівка Глобинського району Полтавської області. Після закінчення 8 класів Обізнівської середньої школи навчався у Кременчуцькому професійно-технічному училищі №19, де здобув професію оператора технологічних установок.

Свою трудову діяльність розпочав у відкритому акціонерному товаристві «Обізнівське». Після переїзду до нашого міста із 2000 року працював на підприємстві «Кредо», із 2003 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті.

3 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну.

4 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, навідник гранатометного відділення штурмового батальйону солдат Збройних сил України Сергій Бугуєв героїчно загинув у районі населеного пункту Іванівське Донецької області.

Світла і вічна пам’ять про подвиг Сергія Бугуєва назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Солдата Збройних сил України Сергія Миколайовича Бугуєва поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».