16 лютого у Горішніх Плавнів на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» громада попрощалася із загиблим у російсько-українській війні старшим солдатом Збройних сил України Дудкою Гаєм Юрійовичем.

Очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Сьогодні ми  проводжаємо в останню путь нашого земляка, старшого солдата Збройних сил України Дудку Гая Юрійовича, який тривалий час вважався безвісти зниклим. Народився Гай Юрійович 3 січня 1970 року в місті Краматорську Донецької області. Після закінчення 8 класів середньої школи №3 нашого міста продовжив навчання в Комсомольському професійно-технічному училищі №15, де здобув професію машиніста бульдозера. У 1988-1990 роках проходив строкову військову службу. Потім понад 25 років він працював на підприємствах Комсомольська і Кременчука. Із 2018 року працював на FERREXPO –  Полтавському і Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах машиністом бульдозера. 26 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 27 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, старший солдат Збройних сил України Гай Дудка героїчно загинув в населеному пункті Піски Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Гая Дудки назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Дудку Гая Юрійовича поховали з військовими почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».