15 листопада Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася з загиблим на російсько-українській війні бійцем солдатом Збройних сил України Донцем Олександром Миколайовичем.

Очільник громади Дмитро Биков виголосив прощальну промову: «Знову гірка звістка прилетіла в нашу громаду – на фронті загинув наш земляк – солдат Збройних сил України Донець Олександр Миколайович. Народився Олександр 5 травня 1976 року в місті Комсомольську. З часом родина переїхала в Козельщинський район. У 1993 році Олександр закінчив Бреусівську середню школу. Після походження строкової військової служби в лавах Збройних сил України повернувся в Комсомольськ. Розпочав свою трудову діяльність на заводі «Промсантехніка». Із 2001 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Одночасно навчався у Кременчуцькому державному політехнічному університеті імені Михайла Остроградського, де здобув кваліфікацію менеджера-економіста. Із 2010 року працював у ТОВ «Феррострой», із 2019 – у ТОВ «Європабуд». 29 березня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. 8 листопада 2023 року, захищаючи Батьківщину, під час виконання штурмових дій навідник механізованого батальйону солдат Збройних сил України Олександр Донець героїчно загинув у районі населеного пункту Орлянка Куп’янського району Харківської області. Вічна й світла пам’ять про подвиг Олександра Донця назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Донця Олександра Миколайовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».