10 січня Горішньоплавнівська міська територіальна громада на чолі з міським головою Дмитром Биковим попрощалася зі солдатом Збройних сил України Довгим Євгенієм Олександровичем, який загинув на російсько-українській війні.

У прощальній промові міський голова зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу обрію нашого земляка – солдата Збройних сил України Довгого Євгенія Олександровича. Народився Євгеній 5 лютого 1990 року в місті Світловодську Кіровоградської області. У 2007 році закінчив 11 класів Комсомольської загальноосвітньої школи №2 і продовжив навчання в Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію техніка-механіка. Із 2010 до 2020 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. 9 серпня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. У лютому 2023 року був тяжко поранений, тривалий час лікувався в госпіталі. Потім повернувся знову на фронт. 1 січня 2024 року в бою за Україну, виявивши стійкість і мужність,  старший стрілець десантно-штурмового батальйону солдат Збройних сил України Євгеній Довгий героїчно загинув у районі населеного пункту Кліщіївки Бахмутського району Донецької області. Вічна і світла пам’ять про подвиг Євгенія Довгого назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!» Героям Слава!

Довгого Євгенія Олександровича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».