02 жовтня Горішньоплавнівська міська територіальна громада на чолі з органом місцевого самоврядування попрощалися з бійцем ЗСУ молодшим сержантом Збройних сил України Новохатним Ігорем Сергійовичем, який загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність Батьківщини. У прощальній промові перший заступник міського голови Олександр Чуприна зазначив: «На щиті повернувся до рідних Горішніх Планів наш Герой-земляк –  молодший сержант Збройних сил України Ігор Сергійович Новохатний. Народився Ігор Сергійович 18 липня 1983 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №5 навчався у професійно-технічному училищі №18, де здобув професію «муляр-монтажник». У 2002-2003рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2003 році розпочав свою трудову діяльність на підприємстві «Комсомольськстальмонтаж». У 2004 році перейшов працювати на  Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, де працював у  ремонтно-будівельному управлінні, дробарно-збагачувальному цеху. 1 серпня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 13 жовтня 2022 року командир танку танкового батальйону  молодший сержант Збройних сил України Ігор Новохатний, мужньо виконавши свій обов’язок, прийняв свій останній бій у районі населеного пункту Торське Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Ігоря Новохатного назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України, яку пишуть кров’ю наші Герої! Слава Україні!»
Новохатного Ігоря Сергійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».