22 березня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь загиблого воїна - солдата Збройних сил України Костянтина Олександровича Трошкова (Хасанова)*. Очільник громади Дмитро Биков промовив: «Сьогодні ми прощаємося із нашим земляком – солдатом Збройних сил України Трошковим (Хасановим) Костянтином Олександровичем. Народився Костянтин 8 лютого 1983 року в місті Комсомольську. Після закінчення 8 класів загальноосвітньої школи №3 вступив до Комсомольського професійно-технічного училища №15, де здобув професію «Електрогазозварювальник». У 2001-2002 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після служби отримав другу професію «Водій великовантажних автомобілів». У 2005-2012 роках працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Потім на підприємствах міста, за кордоном. 9 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 14 березня 2023 року під час виконання бойового завдання розвідник загону спеціального призначення солдат Збройних сил України Костянтин Трошков (Хасанов) героїчно загинув біля населеного пункту Богданівка Донецької області. Світла пам’ять про його подвиг назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Загиблого воїна поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».

*У 2018 році Костянтин Хасанов змінив прізвище на Трошков.