31 січня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні земляка солдата Збройних сил України Мельника Сергія Віталійовича. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «Сьогодні ми прощаємося із нашим земляком – захисником Батьківщини, солдатом Збройних сил України Мельником Сергієм Віталійовичем. Народився Сергій 28 жовтня 1988 року в місті Комсомольську. У 2004 році після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 5 продовжив навчання в Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію гірничого техніка-електромеханіка. Із 2008 по 2021 рік працював на підприємствах FERREXPO Полтавському та Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах. Потім працював на підприємстві «Інтервибухпром». 20 листопада 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. 19 січня 2024 року під час виконання бойового завдання гранатометник механізованого батальйону солдат Збройних сил України Сергій Мельник героїчно загинув поблизу населеного пункту Синьківки Куп’янського району Харківської області. Світла й вічна пам’ять про подвиг Сергія Мельника назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Мельника Сергія Віталійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».