12 травня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь солдата Збройних сил України Олександра Вікторовича Гавриленка, який героїчно загинув на російсько-українській війні. Очільник громади Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «Кривава й жорстока війна забирає життя наших захисників. Сьогодні ми прощаємося із нашим земляком, солдатом Збройних сил України Гавриленком Олександром Вікторовичем. Народився Олександр 4 вересня 1981 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів середньої школи, навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі №15. Із 2005 по 2017 рік працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Потім із 2017 року працював у ТОВ «Феррострой» та інших підприємствах нашого міста. 7 грудня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 8 травня 2023 року в бою за Україну, вірний військовій присязі, солдат Збройних сил України Олександр Гавриленко героїчно загинув у місті Бахмуті. Світла і вічна пам’ять про подвиг Олександра Гавриленка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Олександра Вікторовича Гавриленка поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».