22 вересня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні бійця ЗСУ молодшого сержанта Збройних сил України Середу Сергія Володимировича. Міський голова Дмитро Биков під час прощальної церемонії промовив: «Захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, загинув наш земляк молодший сержант Збройних сил України Середа Сергій Володимирович. Народився Сергій 27 серпня 1990 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів гімназії імені В.О.Нижниченка навчався в Комсомольському політехнічному технікумі, потім продовжив навчання у Національному гірничому університеті, де здобув кваліфікацію гірничого інженера електромеханіка. У 2013-2014 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім працював на різних підприємствах регіону й за кордоном. 9 березня 2022 року добровольцем пішов на російсько-українську війну. У жовтні-листопаді 2022 року проходив навчання з підготовки сержантського складу за спеціальною військовою програмою у Великій Британії. 13 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання вірний військовій присязі молодший сержант Збройних сил України Сергій Середа героїчно загинув у районі населеного пункту Вербове Запорізької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Сергія Середи назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Середу Сергія Володимировича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».