Сьогодні 10 січня Горішньоплавнівська громада провела в останню путь загиблого героя, солдата Збройних сил України Дмитра Володимировича Лисаченка. Міський голова Дмитро Биков  у прощальній промові зазначив: «З болем і гіркотою в душі ми проводжаємо за межу вічності нашого земляка, загиблого солдата Збройних сил України Дмитра Володимировича Лисаченка.

Народився Дмитро 12 серпня 1984 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів середньої школи №5 вступив до Комсомольського професійно-технічного училища №18, де здобув професії слюсаря з ремонту автомобілів, водія автомобілів 3-го класу. Продовжив навчання у Кременчуцькому технікумі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Із травня 2010 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті на дробильно-збагачувальній фабриці. Дмитро Володимирович постійно підвищував свою кваліфікацію, користувався авторитетом і повагою серед колег і друзів.

17 липня 2022 року призваний до лав Збройних сил України, на російсько-українську війну. 3 січня 2023 року, виконуючи бойове завдання, внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, солдат Збройних сил України Дмитро Лисаченко героїчно загинув біля населеного пункту Павлівка Донецької області.

Ми назавжди в боргу перед загиблим героєм-земляком!

Вічна пам’ять про його подвиг назавжди збережеться в наших серцях, в історії громади, в історії України! Слава Україні!»

Дмитра Володимировича Лисаченка поховали в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».