23 січня Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого земляка - солдата Збройних сил України Максима Чистякова. Очільник громади Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Нещадна кривава війна забирає найкращих. У боях за рідну Батьківщину загинув наш земляк, солдат Збройних сил України Чистяков Максим Євгенович. Народився Максим 12 березня 1998 року в селі Олександрівка Козельщинського району Полтавської області. У 2015 році в м. Горішні Плавні закінчив одинадцять класів загальноосвітньої школи №2. Продовжив навчання у Горішньоплавнівському Вищому професійному гірничо-будівельному училищі за спеціальністю слюсар-ремонтник, машиніст бульдозера, яке успішно закінчив у 2017 році. Потім працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті слюсарем-ремонтником. 30 серпня 2022 року був призваний на військову службу за контрактом. Після проходження спеціального навчання був призначений на посаду старшого стрільця взводу. 16 січня 2023 року під час ведення бойових дій, виявивши стійкість і мужність, вірний військовій присязі, солдат Збройних сил України Максим Чистяков героїчно загинув у районі міста Соледар Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Максима Чистякова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в історії України! Слава Україні!»

Загиблого солдата поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».