19 вересня на міському кладовищі біля військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» Горішньоплавнівська міська територіальна громада провела в останню путь загиблого солдата Збройних сил України Сердюка Леоніда Васильовича. Очільник громади Дмитро Биков виступив із прощальною промовою: «Сьогодні ми проводжаємо на вічний спочинок нашого земляка - солдата Збройних сил України Сердюка Леоніда Васильовича. Леонід віддав за Батьківщину найдорожче – своє життя. Леонід народився 28 листопада 1974 року в селі Золота Балка Херсонської області. Після закінчення середньої школи, навчався в Херсонському професійно-технічному училищі № 26, де здобув професію тракториста. У 1993-1995 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 1995 році переїхав у Комсомольськ, працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, деякий час працював на підприємствах Києва. 13 липня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. 10 вересня 2023 року  під час виконання бойового завдання навідник механізованого батальйону солдат Збройних сил України Леонід Сердюк героїчно загинув у районі населеного пункту Авдіївка Донецької області. Вічна й світла пам'ять про подвиг Леоніда Сердюка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»
Героям Слава! Сердюка Леоніда Васильовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».