14 серпня на міському кладовищі громада віддала шану загиблому земляку, бійцю ЗСУ Перовському Петру Вадимовичу. Міський голова Дмитро Биков в прощальній промові зазначив: «Захищаючи Батьківщину на східному фронті, загинув наш земляк старший солдат Збройних сил України Перовський Петро Вадимович. Народився Петро 12 липня 1998 року в місті Комсомольську. У 2013 році після закінчення 9 класів Комсомольської гімназії імені В.О.Нижниченка, продовжив навчання в нашому політехнічному коледжі. Згодом закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, де здобув кваліфікацію інженера-електромеханіка. Працював на дробарно-збагачувальній фабриці Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. У 2018-2020рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із першого дня повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на російсько-українську війну. 8 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність,  старший солдат Збройних сил України Петро Перовський героїчно загинув у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області. Світла й вічна пам’ять про подвиг Петра Перовського назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!»
Петра Вадимовича Перовського поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».