Сьогодні, 30 березня, у Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» зібралася громада, де попрощалася з капітаном Збройних сил України Бульбою Олексієм Івановичем, вшанувала пам'ять загиблого бійця. Міський голова Дмитро Биков промовив: «Знову тяжка звістка прийшла в нашу Горішньоплавнівську громаду. Захищаючи Батьківщину від російських загарбників, загинув капітан Збройних сил України Бульба Олексій Іванович. Народився Олексій у місті Дніпропетровську 27 жовтня 1977 року. У 1979 році родина переїхала до Комсомольська. Після закінчення 11 класів середньої школи №6, вступив до Дніпропетровського державного університету, де здобув кваліфікацію біолога, викладача біології та хімії. Закінчив військову кафедру з присвоєнням офіцерського звання лейтенант. Із 2004 року працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Одночасно продовжував навчатися. У 2011 році закінчив Національну металургійну академію України, де здобув кваліфікацію інженера, спеціаліста з металургії чорних металів. 18 травня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 26 березня 2023 року під час виконання бойового завдання командир 1 мотопіхотної роти капітан Збройних сил України Олексій Бульба героїчно загинув біля населеного пункту Ямпіль Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Олексія Бульби назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Бульбу Олексія Івановича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».