10 жовтня 2022 р. Горішньоплавнівська громада провела в останню путь солдата Збройних сил України Павла Сергійовича Кириленка. Очільник громади Дмитро Биков оголосив прощальну промову: «У боях за свободу й незалежність Україна втрачає своїх найкращих синів і доньок. Важко усвідомити, що обриваються молоді життя в розквіті сил. Сьогодні ми проводжаємо за межу вічності хороброго Воїна з нашої громади – Павла Сергійовича Кириленка. Павло народився 28 червня 1991 року в Комсомольську. Навчався у НВК імені Л.І.Бугаєвської, який успішно закінчив у 2008 році. У 2008-2013рр. навчання в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка за спеціальністю історія, учитель історії. Практику проходив у стінах рідної школи. У 2014 році успішно закінчив магістратуру в університеті за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Із 1 вересня 2014 року Павло Сергійович працював у Полтавській гімназії №35 учителем історії. 12 березня 2022 року Павло пішов добровольцем на російсько-українську війну. Життєве кредо свого вибору він виклав на власній сторінці у фейсбуці, написавши: «Краще обладунки воїна, аніж ошийник раба». 2 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо визволення населеного пункту Шийківка Харківської області Павло Кириленко, солдат Збройних сил України, героїчно загинув. Так сталося, що на День учителя загинув Учитель, захищаючи Батьківщину. Учитель, який виклав нам усім свій останній Урок мужності, героїзму, служіння людям і служіння державі. Світла пам’ять про Павла Кириленка назавжди збережеться в наших серцях! Слава Україні!» Солдата Збройних сил України Павла Сергійовича Кириленка поховали з почестями на кладовищі Горішніх Плавнів на Алеї слави.