4 грудня 2023 року Горішньоплавнівська територіальна громада попрощалася із захисником Максимом Станкевичем. Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові сказав: «Жорстока війна забирає життя наших воїнів. Сьогодні ми  проводжаємо за межу вічності матроса морської піхоти Збройних сил України Станкевича Максима Леонідовича.

Народився Максим 24 серпня 2000 року в селі Княжин Житомирської області. Після закінчення 9 класів Княжинської середньої школи навчався в Турчинівському професійному ліцеї, де здобув професію тракториста-машиніста та водія категорії С.

У 2019-2021рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім працював на підприємствах м.Бердичева.

2 листопада 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 23 листопада 2023 року в бою за Батьківщину під час штурмових дій матрос морської піхоти Збройних сил України Максим Станкевич героїчно загинув поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області. Максим назавжди залишився відданим бойовому девізу українських морських піхотинців «Вірний завжди».

Світла  і вічна пам’ять про подвиг Максима Станкевича назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям слава!

Полеглого за Батьківщину матроса морської піхоти Збройних сил України Максима Станкевича поховали з військовими почестями на Салівському сільському кладовищі Східного старостинського округу.