21 лютого Горішньоплавнівська громада провела в останню путь загиблого воїна, молодшого сержанта Збройних сил України Олександра Вікторовича Козловського. На кладовищі міський голова Дмитро Биков промовив: «Сьогодні ми прощаємося із земляком, молодшим сержантом Збройних сил України Олександром Вікторовичем Козловським, який віддав своє життя за Батьківщину, за свободу й незалежність рідного краю. Народився Олександр 11 жовтня 1985 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 6, продовжив навчання в Комсомольському політехнічному технікумі, де здобув кваліфікацію технік-механік. У 2004-2005 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2006-2007 роках – контрактна військова служба. Потім працював автомеханіком у Харкові, Чернігові. Був справжнім професіоналом своєї справи. 1 березня 2022 року пішов добровольцем на російсько-українську війну. У липні був поранений, пройшов лікування, реабілітацію і знову повернувся на фронт до своїх побратимів. 18 лютого 2023 року в бою за Україну, мужньо виконуючи військовий обов’язок, водій-електрик відділення засобів електрозв’язку батальйону управління, молодший сержант Збройних сил України Олександр Козловський героїчно загинув у районі населеного пункту Кремінна Луганської області. Пам’ять про подвиг Олександра Козловського назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Козловського Олександра Вікторовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».