07 червня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася із загиблим на російсько-українській війні військовим, молодшим сержантом Збройних сил України Владиславом Костянтиновичем Соломком. Очільник громади Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Гірка звістка вкотре сколихнула нашу громаду. У бою за Батьківщину загинув наш земляк – молодший сержант Збройних сил України Соломко Владислав Костянтинович. Народився Владислав 30 жовтня 1990 року в місті Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №2, вступив до Комсомольського політехнічного технікуму, де здобув кваліфікацію гірничого техніка-електромеханіка. У 2010-2011 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2011 році розпочав свою трудову діяльність у компанії FERREXPO на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. Одночасно з роботою продовжував навчатися в Національному гірничому університеті, де здобув кваліфікацію гірничого інженера-електромеханіка. У 2014-2015 роках захищав Батьківщину на Сході в Донецькій області. У 2016 році був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Із першого дня повномасштабного вторгнення, з 24 лютого 2022 року, був мобілізований на військову службу. 3 червня 2023 року під час бойових дій командир відділення мінометної батареї молодший сержант Збройних сил України Владислав Соломко героїчно загинув біля населеного пункту Водяне Донецької області. Світла й вічна пам’ять про подвиг Владислава Соломка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Владислав Соломко був похований із військовими почестями на кладовищі м. Горішні Плавні.