На щиті повернувся додому молодший сержант Збройних сил України Ткаченко Владислав Олександрович. 16 травня Горішньоплавнівська міська територіальна громада вшанувала світлу пам'ять загиблого земляка.  Дмитро Биков, очільник громади, тримав прощальне слово: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка - молодшого сержанта Збройних сил України Ткаченка Владислава Олександровича. Народився Владислав 28 травня 1995 року в місті Комсомольську. У 2011 році після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 2, продовжив навчання у Вищому професійному гірничому училищі № 15, де здобув професію слюсаря-ремонтника, електрогазозварювальника, стропальника. У 2014 році розпочав свою трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. У 2015-2016 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім деякий час працював за кордоном, але з початком повномасштабної російської агресії повернувся в Україну. 3 квітня 2022 року пішов на війну добровольцем. 11 травня 2023 року під час штурмових дій, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, молодший сержант Збройних сил України Владислав Ткаченко, героїчно загинув у районі населеного пункту Іванівське Донецької області. Вічна і світла пам’ять про подвиг Владислава Ткаченка назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Ткаченка Владислава Олександровича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».