У четвер, 27 квітня біля військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» відбулося поховання загиблого на російсько-українській війні бійця Збройних сил України Євгенія Юрійовича Шевченка. Під час громадянської панахиди прощальне слово промовив очільник громади Дмитро Биков: «За право жити у вільній незалежній Батьківщині віддають життя найкращі наші воїни. На двадцять п’ятому році життя загинув наш земляк – солдат Збройних сил України Шевченко Євгеній Юрійович. Народився Євгеній 15 серпня 1998 року в місті Комсомольську. Після закінчення 11 класів загальноосвітньої школи №1 вступив до Вищого професійного гірничого училища, де здобув професію водія великовантажних автомобілів, водія автомобілів категорії В і С, слюсаря-ремонтника. У 2018-2020рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2017-2022 рр. працював водієм на підприємствах міста. 2 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 22 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання солдат Збройних сил України Євгеній Шевченко героїчно загинув біля населеного пункту Ямпіль Донецької області. Вічна і світла пам’ять про подвиг Євгенія Шевченка назавжди залишиться у наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні».

Євгенія Юрійовича Шевченка поховали з почестями у Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».