8 березня на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» Горішньоплавнівська міська територіальна громада поховала з почестями солдата Збройних сил України Олександра Олександровича Терленка. Міський голова промовив: «Право жити у вільній суверенній державі виборюють наші воїни, які віддають найцінніше – своє життя. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь солдата Збройних сил України Терленка Олександра Олександровича. Народився Олександр 8 травня 1974 року в місті П’ятихатки Дніпропетровської області. У 1976 році родина переїхала до міста Комсомольська. Після закінчення 8 класів середньої школи №5, навчався в Комсомольському політехнічному технікумі. У 1992-1994 роках проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. Із 1994 року працював на підприємствах FERREXPO: на Полтавському і Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах. У 2014-2015 роках захищав Батьківщину на Сході України. 24 лютого 2022 року з першого дня повномасштабної агресії був мобілізований на російсько-українську війну. 5 березня 2023 року гранатометник стрілецького батальйону солдат Збройних сил України Олександр Терленко помер у Вінницькому військовому госпіталі від отриманих поранень у бою біля населеного пункту Красна Гора Донецької області. Вічна й світла пам’ять про Олександра Терленка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»