14 вересня громада Горішніх Плавнів попрощалася із офіцером морської піхоти, який віддав життя на захист Батьківщини, Костянтином Лук’янчиковим. У прощальному слові міський голова Дмитро Биков зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо на вічний спочинок нашого земляка – старшого лейтенанта морської піхоти Збройних сил України Лук’янчикова Костянтина Григоровича.

Народився Костянтин 27 березня 1980 року в селі Вільне П’ятихатського району Дніпропетровської області.

Після закінчення Вільнівської середньої школи навчався у Криворізькому авіатехнічному коледжі цивільної авіації, де здобув кваліфікацію електромеханіка. Одночасно навчався на кафедрі військової підготовки.

У 2013 році переїхав у Горішні Плавні, працював на підприємствах міста за спеціальністю.

26 травня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну.

5 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, командир взводу морської піхоти старший лейтенант Збройних сил України Костянтин Лук’янчиков героїчно загинув поблизу населеного пункту Опитне Донецької області. Костянтин до кінця залишився вірним бойовому девізу українських морських піхотинців «Вірний завжди!».

Вічна і світла пам’ять про подвиг Костянтина Лук’янчикова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Старшого лейтенанта морської піхоти Збройних сил України Костянтина Григоровича Лук’янчикова поховали з військовими почестями в Горішніх Плавнях поряд із полеглими земляками, на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».