Сьогодні Горішньоплавнівська територіальна громада прощалася із земляком, солдатом Збройних сил України Денисом Кошевим.
Денис народився 31 грудня 1991 року, навчався в загальноосвітній школі №6, потім вступив до Комсомольського політехнічного технікуму, згодом продовжив навчання у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, де здобув диплом і кваліфікацію інженер-електрик.

Із 2011 року працював у ПрАТ «Полтавський ГЗК» у цеху виробництва окатків.

У прощальній промові очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Денис народився, коли Україна проголосила незалежність. Нове покоління українців зростало й виховувалося на ідеалах свободи й демократії. Денис – ровесник незалежності – вважав своїм обов’язком захищати суверенітет України, відстоювати права українців на волю й свободу. На війну Денис пішов добровольцем і служив у лавах Збройних сил на відмінно, користувався авторитетом серед побратимів. Вічна пам’ять про Дениса назавжди залишиться в наших серцях, в історії України! Слава Україні!»