26 червня на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» поховали з почестями загиблого бійця Демидкіна Андрія Володимировича. Міський голова Дмитро Биков сказав прощальну промову: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка — солдата Збройних сил України Демидкіна Андрія Володимировича, який загинув у бою за Україну. Народився Андрій 5 липня 1975 року в місті Джамбулі в Казахстані. У 1976 році сім’я переїхала в Україну в місто Комсомольськ. У 1990 році закінчив 8 класів середньої школи №1 у місті Комсомольську. Згодом отримав професію токаря. У 1994-1996рр. проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із 1996 по 2022 рік працював на Полтавському гірничо- збагачувальному комбінаті. 22 квітня 2023 року добровольцем пішов захищати Батьківщину на російсько-українську війну. 22 червня 2023 року вірний військовій присязі стрілець стрілецької роти солдат Збройних сил України Андрій Демидкін героїчно загинув у населеному пункті Новомихайлівка Донецької області. Світла й вічна пам’ять про подвиг Андрія Демидкіна назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!»