24 січня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася із загиблим бійцем Збройних сил України Володимиром Нєкрасовим.

Міський голова Дмитро Биков промовив: «Сьогодні 24 січня 2023 року – рівно 11 місяців з дня початку повномасштабної російсько-української війни. Горішньоплавнівська громада знову втратила свого мужнього захисника, солдата Збройних сил України Нєкрасова Володимира Олексійовича, який загинув у бою, захищаючи нашу Батьківщину. Володимир Нєкрасов народився 12 червня 1980 року в місті Комсомольську. У 1995 році після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 6 вступив до Комсомольського політехнічного технікуму за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд», здобувши кваліфікацію техніка-будівельника. У 2014 році після закінчення Харківського національного університету міського господарства отримав диплом інженера-будівельника. Із 2000 року майже 20 років своєї трудової діяльності Володимир Олексійович присвятив роботі на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті. 19 липня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 19 січня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність країни, солдат Збройних сил України Володимир Нєкрасов героїчно загинув у районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Володимира Нєкрасова назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, в новітній історії України, яку пишуть своєю кров’ю наші захисники! Слава Україні!»

Володимира Олексійовича Нєкрасова поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».