01 вересня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася з бійцем ЗСУ Пізнім Сергієм Анатолійовичем.

Міський голова Дмитро Биков у прощальному слові зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо в останню путь нашого земляка старшого солдата Збройних сил України Пізнього Сергія Анатолійовича. Народився Сергій 14 липня 1989 року в м. Комсомольську. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи № 6 продовжив навчання в Комсомольському політехнічному технікумі. А згодом закінчив Національний гірничий університет, де здобув кваліфікацію гірничого інженера. Із 2011 року працював на Ferrexpo: на Полтавському й Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах. 13 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 29 серпня 2023 року старший солдат Збройних сил України Сергій Пізній відійшов у безсмертя. Вічна й світла пам’ять про Сергія Пізнього назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Пізнього Сергія Анатолійовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».