01 лютого громада попрощалася з воїном Поздняковим Олексієм Миколайовичем, який загинув на російсько-українській війні захищаючи незалежність України.

Під час поховання у прощальній промові очільник громади Дмитро Биков зазначив: «Знову гірка звістка прилетіла в нашу Горішньоплавнівську громаду: на війні з російськими окупантами загинув наш земляк – старший солдат Збройних сил України Поздняков Олексій Миколайович. Народився Олексій 27 березня 1987 року в місті Комсомольську. У 2002 році після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №1 продовжив навчання в Комсомольському професійному будівельному ліцеї, де отримав професію машиніста автокрана. Із 2005 по 2018 рік працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті за спеціальністю. Одночасно навчався в Комсомольському політехнічному коледжі, де здобув кваліфікацію механіка. У 2006-2007 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Потім також працював на підприємстві «Рижівський гранітний кар’єр» і ТОВ «Феррострой» машиністом автокрана. 20 червня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. 25 січня 2024 року вірний військовій присязі в бою за Україну старший стрілець парашутно-десантного батальйону старший солдат Збройних сил України Олексій Поздняков героїчно загинув у районі населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області.

Світла й вічна пам’ять про подвиг Олексія Позднякова назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!» Героям Слава!

Позднякова Олексія Миколайовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».