18 березня представники Горішньоплавнівської міської територіальної громади на чолі з міським головою Дмитром Биковим зібралися біля меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно» щоб провести в останню путь військового ЗСУ Грабового Дмитра Вікторовича. Очільник громади у прощальній промові зазначив: «Знову жорстока війна забрала життя в нашого земляка, старшого сержанта Збройних сил України Грабового Дмитра Вікторовича. Народився Дмитро Вікторович 19 серпня 1973 року в місті Комсомольську. Після закінчення 8 класів середньої школи №2 продовжив навчання в Комсомольському гірничо-металургійному технікумі, де здобув кваліфікацію гірничого техніка-електромеханіка. У 1992-1994 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із 1994 року розпочав свою трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті в цеху виробництва окатків електрослюсарем, у 2002 році переведений на посаду начальника дільниці у теплосиловому цеху. У 2010 році закінчив Національний гірничий університет, де здобув кваліфікацію гірничого інженера-електрика. Із 2015 року захищав Батьківщину на Сході України, був неодноразово нагороджений державними відзнаками. Із 2018 року працював начальником відділу енергоефективності Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області. 26 травня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 13 березня 2024 року старший сержант Збройних сил України Дмитро Грабовий відійшов у вічність в районі населеного пункту Вишневе Дніпропетровської області. Вічна і світла пам’ять про Дмитра Грабового назавжди збережеться в наших серцях, в історії України, у новітній історії нашої громади. Слава Україні!» Героям Слава!

Дмитро Вікторович Грабовий був похований із почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».