25 жовтня громада провела в останню путь загиблого на російсько-українській війні бійця, який захищав Батьківщину. Прощання відбулося на кладовищі в с. Салівці. Міський голова Дмитро Биков у промові зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу обрію нашого земляка – матроса морської піхоти Збройних сил України Підтикана Олега Івановича. У свої 23 роки на алтар Перемоги він віддав найцінніше – своє життя. Народився Олег 5 березня 2000 року в селі Салівці. Після успішного закінчення Салівської загальноосвітньої школи, навчався в Горішньоплавнівському Вищому професійному гірничо-будівельному училищі, де здобув декілька професій: слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія категорій «В» і «С», водія великовантажних автомобілів. Із 2019 року працював у ТОВ «Феррострой» за спеціальністю. 2 березня 2023 року був мобілізований на російсько-українську війну. У жовтні 2023 року при виконанні штурмових дій у контрнаступі українських військових підрозділів, водій кулеметного відділення роти вогневої підтримки матрос морської піхоти Збройних сил України Олег Підтикан отримав поранення, внаслідок якого через декілька днів, 18 жовтня, помер в Одеському військовому  госпіталі. Олег до кінця залишився відданим бойовому девізу морської піхоти «Вірний завжди». Пам’ять про подвиг Олега Підтикана назавжди залишиться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!"

Олега Івановича Підтикана поховали з військовими почестями на кладовищі в с. Салівці.