07 березня Горішньоплавнівська міська територіальна громада попрощалася з солдатом Збройних сил України Озюменком Віталієм Вікторовичем, який загинув, захищаючи Батьківщину, на російсько-українській війні. Міський голова Дмитро Биков зазначив: «Сьогодні ми проводжаємо за межу вічності нашого земляка, солдата Збройних сил України Озюменка Віталія Вікторовича. Він віддав своє життя за Батьківщину, за її свободу й незалежність. Народився Віталій Озюменко 27 листопада 1983 року в місті Олександрії Кіровоградської області. У 1984 році родина переїхала до міста Комсомольська. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №1, Віталій вступив до Комсомольського професійно-технічного училища №15, де здобув професію машиніста екскаватора 5 розряду. У 2002-2004 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Із 2004 року працював на підприємствах FERREXPO: Полтавському та Єристівському гірничо-збагачувальних комбінатах, потім у ТОВ «ДІОРИТ». 5 липня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 1 березня 2023 року в бою за Україну, вірний військовій присязі, командир аеромобільного відділення солдат Збройних сил України Віталій Озюменко героїчно загинув в районі міста Бахмута Донецької області. Світла і вічна пам’ять про подвиг Віталія Озюменка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Озюменка Віталія Вікторовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».