24 липня 2023 року Горішні Плавні попрощалися із земляком, творчою добре знаною особистістю нашого міста Ігорем Володимировичем Радченком. У прощальній промові міський голова Дмитро Биков сказав: «Знову трагічна звістка прийшла в нашу громаду – на фронті загинув наш земляк, старший лейтенант Збройних сил України Радченко Ігор Володимирович.

Народився Ігор Радченко 11 квітня 1975 року в місті Комсомольську.

У 1992 році закінчив 11 класів середньої школи №5 у нашому місті.

У 1992-1997 роках навчався в Державній гірничій академії України, де здобув кваліфікацію гірничого інженера-електрика.

У 1997 році розпочав свою трудову діяльність на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті у Дніпровському рудоуправлінні. Потім працював у міському Палаці культури і творчості. Згодом поїхав працювати у місто Боярку Київської області.

Усе життя Ігор захоплювався мистецтвом фотографії. Його фотороботи неодноразово були представлені у виставкових залах Комсомольська й Києва.

З початком повномасштабного вторгнення Ігор був мобілізований на російсько-українську війну.

17 липня 2023 року вірний військовій присязі командир механізованого взводу старший лейтенант Збройних сил України Ігор Радченко героїчно загинув в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Світла і вічна пам’ять про подвиг Ігоря Радченка назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України. Слава Україні!»

Старшого лейтенанта Збройних сил України Ігоря Радченка з почестями поховали в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».