23 лютого Горішньоплавнівська міська територіальна громада поховала, загиблого на російсько-українській війні захисника, старшого солдата Збройних сил України Ростислава Михайловича Ледовського. Міський голова Дмитро Биков у прощальній промові зазначив: «Уже рік із початку повномасштабного вторгнення російського агресора на нашу землю. Сьогодні ми проводжаємо за межу вічності земляка старшого солдата Збройних сил України Ростислава Михайловича Ледовського, який загинув, захищаючи нашу Батьківщину. Народився Ростислав 4 січня 1998 року в місті Кіровську Луганської області. У 2003 році разом із мамою переїхали до Комсомольська. Після закінчення 9 класів загальноосвітньої школи №1, навчався в нашому Політехнічному коледжі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського, де здобув кваліфікацію технік-електромеханік гірничий. Через декілька років Ростислав продовжив навчання в тому ж університеті, здобуваючи вищу освіту. Із 2017 року працював на FERREXPO: Єристівському й Полтавському гірничо-збагачувальних комбінатах. У 2018-2019 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. 13 квітня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 16 лютого 2023 року в бою за Україну старший стрілець штурмового батальйону, старший солдат Збройних сил України Ростислав Ледовський, вірний військовій присязі, героїчно загинув у районі населеного пункту Іванівське Донецької області. Вічна пам’ять про подвиг Ростислава Ледовського назавжди збережеться в наших серцях, в історії нашої громади, у новітній історії України! Слава Україні!»

Ростислава Михайловича Ледовського поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу «Їхні імена будуть жити вічно».